Hakkımızda

Van Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası

Van Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası

Misyon & Vizyon

Van odası olarak en önemli hedeflerimizden biri Van, Ağrı, Hakkâri illerini kapsayan bölge odası olarak üyelerimize en iyi hizmeti sunmaktır. Meslek ve Meslek Mensubu’nun sorunlarını tartışabilecek toplantı ve seminerler verebilecek oda hizmet ve eğitim binasına sahip olmaktı. Bundan sonraki en büyük arzumuz Hizmet ve Eğitim binamızda üyelerimize eğitim vermek oda olarak üyelerimizin her türlü hizmetine koşmak ve mesleki sorunları gidermektir. Ulusumuzun ileri medeniyet sevisine ulaşmasını sağlayacak ekonomik unsurları toplum adına denetleyen bizler ülkemizde ve uluslararası düzeyde bunu başarmamızla mümkün olacaktır. Bu hedefe ulaşma yolundaki mesleki değerlerimiz ise, dürüstlük, sürekli eğitim, yaşam boyu öğrenme, mesleki ve teknik acıdan mükemmelliktir.
Üyelerimize en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli eğitime ve bilgilendirmeye büyük önem veriyoruz. Eğitimden amacımız meslektaşlarımızın ve çalışanların bilgi düzeyini yükseltilmesi, ayrıca zorunlu ve düzenli olarak yenilenen mevzuat ve mesleki konularda ülkemizde ve dünyada yaşanan değişiklikleri anlatan bir eğitim olarak değerlendiriyoruz. Oda olarak bu eğitimleri TÜRMOB başta olmak üzere imkânı olan oda eğitmenlerinden ve odamız eğitmenlerinden yararlanmaya gayret gösteriyoruz.


A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so' - libMagickWand.so.5: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: