TÜRMOB dan Akıllı Kimlik Kartları

Türmob Mesleki Geliştirme Eğitimi Yönetmenliği Uyarınca 2019 Yılı Yapalacak Eğitimlerin Takibi Türmobkart


TÜRMOBKart projesi TÜRMOB tarafından geliştirilmiştir. TÜRMOBKart, Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği’ne bağlı SM, SMMM, YMM ve stajyerler için özel olarak hazırlanmış ön ödemeli, akıllı kimlik kartıdır.


TÜRMOB kimlik kartının yenilenmesi kapsamında, kartınızın üzerinde yer alacak bilgilerin doğruluğu ve başvuruda kullanacağınız fotoğrafın biyometrik fotoğraf olması önem taşımaktadır. Bu nedenle kartınızın üzerinde yer alacak bilgileri ebirlik.turmob.org.tr web adresinden elektronik ortamda doldurabilir ya da bağlı olduğunuz oda aracılığı ile bilgi güncelleme işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Belirtilen işlemlerin yapılması size özel hazırlanacak olan TÜRMOBKart’ın hatasız basılmasını ve kart basım faaliyetlerimizin eksiksiz bir şekilde yürütülmesine katkı sağlayacaktır.


TÜRMOBKart'ınız, beyan ettiğiniz bilgilerle, ücretsiz olarak basılacaktır. Basılan kartta yer alan bilgilerin hatalı, yanlış veya eksik olduğu durumlarda, yeni kart talebinin ücrete tabi olacağını bilgilerinize sunarız.


Kart basımları il bazında tamamlandıktan sonra TÜRMOB tarafından bağlı olduğunuz YMM ve SMMM Odalarına gönderilir ve siz de buralardan teslim alabilirsini
Diğer Haberler

57 Seri No'lu Damga Vergisi Kanunu Genel Tebliği

57 Seri No'lu Damga Vergisi Kanunu Genel Tebliği

294

57 SERİ NO'LU DAMGA VERGİSİ KANUNU GENEL TEBLİĞİ2014 TAKVİM YILINDA UYGULANACAK DAMGA VERGİSİ KANUNU’NDA…

Devamı


A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so' - libMagickWand.so.5: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: