TÜRMOB dan Akıllı Kimlik Kartları

Türmob Mesleki Geliştirme Eğitimi Yönetmenliği Uyarınca 2019 Yılı Yapalacak Eğitimlerin Takibi Türmobkart


TÜRMOBKart projesi TÜRMOB tarafından geliştirilmiştir. TÜRMOBKart, Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği’ne bağlı SM, SMMM, YMM ve stajyerler için özel olarak hazırlanmış ön ödemeli, akıllı kimlik kartıdır.


TÜRMOB kimlik kartının yenilenmesi kapsamında, kartınızın üzerinde yer alacak bilgilerin doğruluğu ve başvuruda kullanacağınız fotoğrafın biyometrik fotoğraf olması önem taşımaktadır. Bu nedenle kartınızın üzerinde yer alacak bilgileri ebirlik.turmob.org.tr web adresinden elektronik ortamda doldurabilir ya da bağlı olduğunuz oda aracılığı ile bilgi güncelleme işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Belirtilen işlemlerin yapılması size özel hazırlanacak olan TÜRMOBKart’ın hatasız basılmasını ve kart basım faaliyetlerimizin eksiksiz bir şekilde yürütülmesine katkı sağlayacaktır.


TÜRMOBKart'ınız, beyan ettiğiniz bilgilerle, ücretsiz olarak basılacaktır. Basılan kartta yer alan bilgilerin hatalı, yanlış veya eksik olduğu durumlarda, yeni kart talebinin ücrete tabi olacağını bilgilerinize sunarız.


Kart basımları il bazında tamamlandıktan sonra TÜRMOB tarafından bağlı olduğunuz YMM ve SMMM Odalarına gönderilir ve siz de buralardan teslim alabilirsini
Diğer Haberler

VAN DÖMER - AKIN DİL İNDİRİM PROTOKOL

VAN DÖMER - AKIN DİL İNDİRİM PROTOKOL

66

Devamı
Yeminli MM ve SMMM Sınav Yönetmeliğinde Değişiklik

Yeminli MM ve SMMM Sınav Yönetmeliğinde Değişiklik

98

Yeminli Mali Müşavirlik ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Sınav Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına…

Devamı
Yeminli Mali Müşavirlik Sınav tarihi güncellendi.

Yeminli Mali Müşavirlik Sınav tarihi güncellendi.

170

2019/1. Dönem Yeminli Mali Müşavirlik Sınav tarihi güncellenmiştir. (17 Aralık 2018) Sınav takvimi için tıklayınız.

Devamı