Başkanın Mesajı

DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM;

         Hep beraber yeni bir döneme sizlerin desteği ile başlamanın heyecanını yaşıyoruz. Van-Ağrı-Hakkari bölge odamız olarak dün nasıl başladıysak bu günde aynı tempoyla devam edeceğimizi belirtmek istiyoruz. Odamızın genel kurul toplantısında emeği gecen bütün meslektaşlarımı yürekten kutluyorum. Genel kurul toplantıları yeni fikirlerin yeni görüşlerin ifade edildiği toplantılardır. O nedenle 22.ci olağan genel kurul toplantımızın sonuçları meslektaşlarımıza ve mesleğimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.


         Değerli meslektaşlarım;


       Özelikle bölgemizde yaşanan olumsuz ortamından kaynaklı Ekonominin ve piyasalardaki sıkıntılar ticari hayatta etkisi gözle görülür şekilde hissedilmektedir. Nakit sıkıntısı, bankaların kredi konusundaki kısmaları işlerin yavaşlanması, borcu olan işyerlerinin kapanma noktasına gelmesi ve işsizliğin artmasına sebep olmuştur. Umuyor ve diliyoruz bu ortamın her açıdan güzel günlere evirilmesi ile sonuçlanması bizler açısından önemli olacaktır.


     2016 yılı ve önümüzdeki dönem mesleğimiz açısından mesleki bilgimizin daha artması çerçevesinde eğitimlere ağırlık verilerek, Bunun için sektörsel anlam da eğitimler başta olmak üzere diğer bir çok konuda eğitim seri çalışmalarımızı ileriki dönemlerde  devam edecektir.2015 yılında yine eğitim bizim için önem verdiğimiz konuların başında gelmiştir. Düzenlediğimiz seminer ve eğitimlere Van Ağrı ve Hakkari illerinde gösterilen yoğun ilgi de meslektaşlarımızın ne kadar gelişmeye açık, yenilikleri takip etme konusunda ne kadar duyarlı olduğunu göstermektedir. Başarılı olarak yaptığımız eğitimler önümüzdeki yıl da yapmaya devam edeceğiz.


        Tekrar yeni bir dönemin meslektaşlarımıza, mesleğimize ve ülkemize hepimizin ihtiyacı olan barışı aydınlık günleri getirmesi umudu ile iyi yıllar diliyorum.
Diğer Haberler

TÜRMOB e-imza ve mobile imza devrede

TÜRMOB e-imza ve mobile imza devrede

18

Üyelerimiz ve Odalarımız e-Birlik üzerindeki tüm işlemlerinizi e-İmza veya Mobil İmza ile yapabilirsiniz.

Devamı
TÜRMOB Genel Başkanın Van ve Ağrı ziyaretleri

TÜRMOB Genel Başkanın Van ve Ağrı ziyaretleri

31

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Genel…

Devamı
Büro Tabela Ebatları

Büro Tabela Ebatları

25

 Büro Tabela Ebatları

Devamı